POGOTOWIE PRZEDSZKOLNE

DLA DZIECI SPOZA NASZEGO PRZEDSZKOLA
uruchomione zostanie
POGOTOWIE PRZEDSZKOLNE

Zawiodła Państwa Opiekunka, pojawiła się ważna sprawa do załatwienia, nie macie Państwo z kim zostawić malucha?

Chętnie zajmiemy się Państwa dzieckiem!

Zapewniamy wykwalifikowaną opiekę, wyżywienie, dobrą i bezpieczną zabawę, a przede wszystkim szereg kreatywnych i twórczych zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych, w trakcie których stymulujemy rozwój psycho-ruchowy dziecka, a także uczymy je podstawowych czynności społeczno-kulturowych, które pozwolą dziecku z łatwością wejść w późniejsze życie szkolne (np. czynności samoobsługowe, zachowanie przy stole, podstawowe scenariusze postępowania społecznego).

Ilość godzin pobytu dziecka w naszym przedszkolu wybieracie Państwo sami.

CENNIK USTALANY INDYWIDUALNIE

Koszt pobytu dzieci zapisanych do naszego przedszkola znajdziecie Państwo w CENNIKU