NASZE ATUTY

PLACÓWKA POWADZONA PRZEZ FACHOWCÓW

Żłobek i przedszkole zostały założone przez osobę związaną przez całe życie zawodowe z oświatą. Daje to gwarancję, że dzieci będą miały zaspokojone wszelkie potrzeby adekwatnie do swojego wieku i wymagań edukacyjnych.

Magdalena Krupczyńska jest też założycielką i osobą prowadzącą Prywatne Gimnazjum nr 1 w Obornikach. Jest to najlepsza możliwa rekomendacja i obietnica, że nasze przedszkole też będzie najlepsze.

WYSELOKCJONOWANA KADRA

W naszym przedszkolu kadrę tworzą ciocie i wujkowie, dla których dobro dziecka jest najważniejsze. Dzieci są tym, co mamy najcenniejszego. Nie można oddać ich pod opiekę osób przypadkowych. Dlatego dobieramy kadrę tak, by znalazły się w niej osoby doświadczone, z odpowiednim wykształceniem, dla których praca z dziećmi jest dużą przyjemnością.

CODZIENNA NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Podstawa programowa Ministerstwa Edukacji Narodowej w Akademii Małego Odkrywcy jest realizowana każdego dnia w języku polskim i angielskim. Przeprowadzane są eksperymenty, zajęcia plastyczne, scenariusze zajęć.

Zajęcia prowadzi native speaker oraz profesjonalny lektor języka angielskiego. Materiał utrwalany jest przez wychowawczynie w ciągu całego dnia.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE

Wszystkie zajęcia dodatkowe w naszej placówce są bezpłatne. Są one dobrane odpowiednio do wieku i możliwości naszych wychowanków.

Nasze dodatkowe zajęcia to m.in.:

• zajęcia karate dla dzieci
  • nauka pływania
  • warsztaty twórczego myślenia
  • nauka gier zespołowych (np. hokej, piłka nożna)
  • zajęcia taneczne i teatralne
  • edukacja zdrowotna i ekologiczna
  • zajęcia z logopedą
  • nauka czytania metodą Glenna Domana
  • rytmika
  • zajęcia relaksacyjne ( bajkoterapia, muzykoterapia, ruch rozwijający Weroniki Sherborne)
  • warsztaty kulinarne
  • uprawa ogródka

LOKALIZACJA

Spokój... Tak można najkrócej opisać nasze miejsce. Zaledwie kilkaset metrów od głównej drogi w mieście jest miejsce, gdzie nie słychać samochodów – tylko ptaki, gdzie nie ma spalin – a jest świeże powietrze. I wspaniałe widoki...

Miejsce idealne do nauki, zabawy i odpoczynku.

Miejsce idealne dla Waszych dzieci.

BUDYNEK

Miejsce dziennego pobytu dla dzieci powinno jak najbardziej przypominać dom i warunki w nim panujące. Dzieciom po prostu ma być w nim dobrze. Taki dom oddajemy w użytkowanie Państwa dzieciom.

Dla wygody rodziców przygotowany jest parking.